Yasal Uyarı

Kullanım Şartlarının Kabulü

dizistil.com web sitesine erişerek ve bu siteyi kullanarak tüm bu kullanım Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılıyorsunuz.Tüm bu koşullarda yer alan tüm hüküm ve koşulları kabul ederek ve bu web sitesinde ki hüküm ve koşulların sizi yasal olarak bağladığını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Şartların Değiştirilmesi

Bu kullanım şartları dizistil.com tarafından istenildiği zamanda değiştirilebilir ve bu değişiklikler yayınlandığı andan itibaren geçerli olur. dizistil.com sitede yapacağı değişiklikleri uyarı yapmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Bu nedenle bu şartları düzenli olarak gözden geçirmenizi öneririz.

Sorumluğun Reddi

Web sitesindeki tüm içerikler olduğu gibi ve kullanıma sunulduğu gibi sağlanmaktadır. dizistil.com web sitesinin çalışması veya içeriğine ait olanlar dahil her türlü açık veya örtülü beyan ya da garantiyle ilgili sorumluluğu reddeder.Bu web sitesinin kullanımından elde edilecek bilgi ve sonuçların tam,doğru,kesin, güvenilir ve herhangi bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayacağını hiçbir şekilde garanti etmez.
Bu site herkese açık bir web sitesidir,bu nedenle hiçbir gizlilik beklentisi içinde olmayınız ve web sitesine gizli bilgi göndermeyiniz.

dizistil.com sitesi internet ağ ve sunucu kesinti ve sorunlarından sorumlu tutulamaz ve elektronik iletişim sırasında iletişimin herhangi bir virüs ve zararlı unsurlar içermediğine dahil garanti vermez.Bu siteye herhangi bir materyal eklemeniz veya bu web sitesini kullanarak başka şekilde metaryal ekleme sırasında oluşabilecek bilgisayar hasarından ve veri kaybından tamamen siz sorumlusunuz.

Siteden yararlanan tüm kullanıcılar ve üyeler bu hükümleri aynen kabul etmiş sayılır.İçerik sağlayıcı paylaşım portalı ve web sitesi olarak hizmet veren dizistil.com adresimizde tüm üyelerimiz paylaştıklarından kendileri sorumludur. dizistil.com ile ilgili tüm şikayetleriniz ile ilgili iletişim linkinden iletişime geçtikten sonra size mutlaka dönülecek ve konuyla ilgilenilecek tir.