Neslihan Atagül Gelinliği


Neslihan Atagül'ün  gelinlik modeli

Neslihan Atagül’ün gelinlik modeli

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu bu akşam yapılan nikah ile dünya evine girdi. Düğün mekanı olan Kanlıca’daki Otel’e geçmeden önce Damat Kadir Doğulu geleneklere uyarak Neslihan Atagül’ü düğün günü annesinin evinden davul zurna eşliğinde bir törenle aldı. Güzelliği ile göz kamaştıran Neslihan Atagül gelinliği çok beğenildi.

Neslihan Atagül düğün için iki gelinlik giydi. Neslihan Atagül gelinlik modelleri çok beğenildi. Atagül  nikah için Vakko marka derin göğüs dekolteli,kuyruklu,dantel balık model formunda gelinliği ,toğuz saçları,zarif makyajı ,saç aksesuarı ve gelin çiçeği ile çok şık görünüyor ve sezonun gelin adalarına fikir veriyor. Neslihan Atagül after party için ise Zeynep Tosun imzalı daha çılgın bir gelinlik tercih etti.

Gelin sezonda gelinler için ilham kaynağı olurken, damat Kadir Doğulu damatlık ile damatlar için ilham kaynağı oldu. Kadir Doğulu lacivert Vakko marka smokini ile çok şık ve hoş görünüyordu.Mutlulu gözlerinden okunan çifte Dizistil ekibi olarak mutluluklar diliyoruz.

Neslihan Atagül Gelinlik Resimleri Galerisi:

Doğulu, geleneklere uyarak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.