Aysira Gelinlik Abiyeleri


Aysira abiye modeli

Aysira abiye modeli

Abiye elbise denilince en özel ve en güzelinin kendisinde olmasını isteyen hanımlar tercihlerinde de çok özenli davranırlar.Abiye elbiseler hanımlar için çok önemli olduğundan abiye elbise modeli seçiminde pek çok hanımların dikkat etmesini sağlıyor. Bunların başında modeli iyi olan ve özenli dikilmiş modelleri tercih eden hanımlar için Aysira gelinlik abiyeler iyi bir tercih olacaktır.

 

Aysira abiye elbiseler Aysira gelinlik tarafından İşte Benim Stilim 2016 programının sunulması ile ön plana çıkmaya başladı. modellerin şık olması ve renklerin çarpıcılığı ise hanımların abiye elbise tercihinde Aysira markasını seçmesini sağlıyor.

 

Aysira nişanlık

Aysira gelinlik abiye elbiselerde dikkat çeken ayrıntılar arasında taşlarla bezenmiş abiyeler yer alıyor. Dantel ise Aysira markası için oldukça önemli bir materyal oluyor. Tüller,şifon ,ipek ,saten ve taşlar abiyelerde yerlerini alarak şık görünümler oluşturuyor.

 

Aysira abiye modelleri arasında balık etek abiyeler, kuyruklu abiye elbiseler, prenses abiye modelleri,bel kısmını oturan eteği bol inen abiyeler ve straplez abiyeler yer alıyor. Uzun kol abiye elbiseler kadar yetim kol abiye modelelri,kolsuz abiyeler ve sırt dekolteli abiyeler yer alıyor.

 

Aysira gelinlik abiye elbise renkleri arasında lacivert, siyah, kırmızı, mavi, mor, gri, antrasit, ekru ve nude tonları dikkat çekiyor. Her tarz ve stilde hanım için abiye modelleri kadar nişanlık elbiselerinde yer aldığı Aysira abiye koleksiyonlarını görmeden abiye elbisenize karar vermemelisiniz.

 

Aysira Gelinlik Abiye Elbise Modelleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.