Abiye Modelleri


abiye elbiseler

abiye elbiseler

Sezonda da abiye elbiseler her sezon olduğu gibi hanımların en gözde parçaları arasında yer alıyor.Dolabın en özel yerinde özenerek saklanan her alındığında en özel gün için giyilen abiye elbiseler aslında sıklıkla değil özel gün ve gecelerde tercih ettiğimiz kıyafetler arasında yer alıyor.

 

2016 abiye elbise modelleri sade, şık ya da gösterişli modellerin yer aldığı koleksiyonlardan oluşuyor. pek çok hanım ve stil için abiye elbiseler hazırlayan modacılar ve markalar hanımlara kendini beğendirmek için çalışıyorlar.

 

Uzun abiye modelleri kadar kısa abiye elbiselerinde yer aldığı abiye elbise modelleri arasında prenses etek ve sırt dekoltesi de dikkat çekiyor.

 

Abiye elbiselerde bu sezon  dantel, kadife ,krep kumaşlar ve ya ipek saten kumaşlar sıklıkla tercih ediliyor. Detaylarda ise yırtmaçlar,dekolteler,kürkler, püsküller,işlemeler ve taşlar yer alıyor.

 

Abiye elbise renkleri arasında siyah, beyaz, ekru, mavi, turuncu,kırmızı,mor ve lacivert  özellikle ilk sıralarda yer alıyor.sezonun en şık abiye elbiseleri ile abiye elbise marka ve tasarımcıları galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

Abiye Elbise Modelleri ve Markaları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.