Abiye Elbise Trendleri


abiye elbise

abiye elbise

Sezon başladı, düğünler,davetler ve organizasyonlar ile pek çok kişinin özel ve güzel anınında yanında yer alacağız. peki bu önemli zamanlarda hanımların kıyafet tercihi olan abiye elbiseler de son trendler neler, abiye modelleri ve renkleri sezonda nasıl olacak sorularının cevaplarını öğrenmek mi istiyorsunuz o halde yazımızı okumalı galerimizi gezmelisiniz.

Sezonun abiye elbise modelleri hanımların zevklerini ve tarzlarını karşılayacak çeşitlilikte tasarlandı. pek çok model hanımların beğenisine sunulmak üzere modacıların ve markaların koleksiyonlarında yer aldı. Maxi abiyelerden mini abiyelerde boylar zevkinize ve vücut tipinize göre çeşitlilik gösteriyor. Balık etek modeller,kuyruklu abiyeler, mini abiye elbiseler, vücudu saran çekici abiyeler,dökümlü modeller ,kabarık etek abiye elbiseler  ve tesettür abiye elbiseler sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Abiye modelleri payetler, boncuklar, dantel,şifon ,tül ve transparan detaylarla zenginleştirilirken, tüyler ve püsküller sezonda revaçta. Abiye renkleri arasında nude, ekru, pudra, beyaz, siyah mavi ve tonları, bej, bordo,kırmızı ,yeşil ve tonları ve pembe yer alıyor.

Abiye Modelleri Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.