Abiye Elbise Modelleri


abiye

abiye

Abiye denilince ilk akla gelen,düğün, nişan,sünnet,davet  ya da organizasyon oluyor. Abiye kadınlar için özel günlerin ve gecelerin özel kıyafeti olduğundan en özel kıyafetler arasında yer alır. Çok özenilerek alınır ve giyildikten sonra da özenle saklanır. Ama her sezon ,her davet ya  da düğünde ise farklı bir abiye giymek isteyen hanımlar değişik modellerde ve farklı renklerde abiyeleri araştırırlar.

 

Abiye elbise koleksiyonlarında ki çeşitlilik abiyelerin hanımların tarzına ve zevkine uygun olmasının çabasından geliyor. pek çok modacı ve marka her sezon değişik modellerde ve renklerde abiyeler hazırlıyor. Vücut tipinize ve stilinize uygun taşıyabileceğiniz abiye elbise ile girdiğiniz her ortamda en şık kadın siz olabilirsiniz.

 

Sezonun abiye elbise modelleri arasında uzun abiye elbiseler,kısa abiyeler ya da mini abiye elbiseler yer alıyor. Elbiselerde sırt dekoltesi ,balık etek, prenses etek, önü kısa arkası uzun modeller özellikle dikkat çekiyor.

 

2016 abiye elbise modellerinin detaylarında dantel, işlemeler, taşlar,simler ve payetler dikkatleri çekiyor.Kadife, dantel,krep kumaş ya da ipek saten kumaşlarla hazırlanan abiyeler iddialı modellerden sade modellere pek çok çeşit içeriyor.

 

Abiye elbise renkleri arasında siyah, kırmızı, nude, ekru,yeşil,lacivert, bordo,dore ,mürdüm ve bej rengi yer alıyor. Siz ten renginize ve gideceğiniz ortama uygun abiye modeli ve rengini tercih etmelisiniz. sezonun en güzel abiye modellerini görmek için ise galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Abiye Modelleri Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.