Tatlı İntikam Dizisi Oyuncuları

Tatlı İntikam

Tatlı İntikam

Son dönemlerde en çok sevilen ve takip edilen diziler romantik komedi olanlar olunca yapımcılarda yeni dizilerde senaryoyu buna göre seçiyorlar. Senaryonun romantik komedi olması kadar konusu ve de tabi ki oyuncular ve oyuncuların birbiri ile uyumu dizinin reytinglerini etkiliyor. Kanal D ‘nin Mart ayında izleyici ile buluşacak olan dizisi Tatlı İntikam , şimdiden beğenilen diziler arasında yerini almaya başlayan ender dizilerden birisi.

 

D Productions yapımcılığında yapılan Tatlı İntikam dizisinin yönetmen koltuğunda Barış Erçetin oturuyor   ve  senaryosunu Pınar Ordu ve İlker Aslan kaleme alıyor. Eğlenceli sahnelerle ilk tanıtımını yapan dizide Leyla Lydi Tuğutlu ve Furkan Andıç başrollerde yer alıyor. Tatlı İntikam dizisi oyuncuları arasında Can Nergis, Hazal Türesan, Zeyno Gönenç ve Ayşenil Şamlıoğlu  gibi başarılı oyuncularda yer almaktadır.

 

Tatlı İntikam dizi konusu:

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir; ancak, müstakbel damat, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Ardından, görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebini, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar.

 

Tatlı İntikam Dizisi Fotoğraf Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.