Oyunbozan Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Oyunbozan

Oyunbozan

Show Tv’nin ses getirecek yeni dizilerinden birisi olan Oyunbozan dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile 16 Nisan Cumartesi akşamı bugün görücüye çıkıyor.  Başrollerinde Barış Kılıç ve Tuvana Türkay gibi başarılı oyuncuların buluştuğu dizinin yapımcılığını Ali Gündoğdu ve Asena Bülbüloğlu üstlenirken ,senaryosunu Altuğ Küçük kaleme alıyor ve yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak oturuyor.

Zengin oyuncu kadrosu ile ekranlarda yerini alacak olan Oyunbozan dizisi konusu ile de ses getirecek olan bir yapım olarak görülüyor. Zengin bir ailenin içinde olduğu dizide kıyafetlerde dikkat çekecektir. Oyunbozan kıyafetleri de dizinin tüm detayları gibi yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam edecek.

Oyunbozan Dizisi Oyuncu Kadrosu :

Oyunbozan dizisinin başrol oyuncuları arasında Barış Kılıç ,Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu, Kenan Bal gibi başarılı oyuncular yer alırken , dizinin zengin oyuncu kadrosunda Serdar Orçin, Ceren Erginson, İlayda Akdoğan ve Ozan Dolunay gibi isimlerde yer alıyor.

Oyunbozan Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kim Kimdir?

Barış Kılıç – Emre, Tuvana Türkay – Ece, Serhat Tutumluer – Mahir, Gülçin Santırcıoğlu – Mine,,Kenan Bal – Feyyaz,Serdar Orçin – Adnan,Ceren Erginson – Emel,İlayda Akdoğan –  Eylül,Ozan Dolunay – Rüzgar,Serhat Parıl  – Kaan,Orçun İynemli – Demir,Gülse Göçer – Ada,Serhan Irmak – Çoşkun,Süeda Çil -Sümbül,Ahmet Dizdaroğlu – Mahmut,Dilek Çelebi – Zehra,Sevinç Sırma -Nilgün,Özzge Özaçar – Zeynep,Kubilay Karslıoğlu Selahattin,Eşref Seyitoğlu – Kemal,Server Mutlu – Sıtkı Usta.

Oyunbozan Dizisi Konusu:

İntikam hayalleri kuran ve bunu bir dizi oyuna çeviren Doktor Emre ve Psikoloji mezunu Ece arasında başlayan ve imkansız görünen aşkı anlatıyor dizi.

Yıllar önce yaşadığı kaybın sorumlusu olarak medya imparatoru Mahir Yamaner’i gören Emre, Yamaner ailesine karşı akıl almaz oyunlar içine girecek; her türlü yolu mübah sayacağı bu yolculuğa Ece’yi de dahil edecektir.

Anne ve babası yıllar önce ölen Ece, kardeşiyle birlikte teyzesinin evinde yaşar. Psikoloji mezunu olan Ece’nin tek amacı bir hastanede iş bulup kardeşi Ada’yla birlikte sade bir yaşam sürmek… Ancak işler istediği gibi gitmeyecek; alacağı haberle derinden sarsılacaktır. Kardeşi Ada, ölümcül bir hastalığın pençesindedir ve küçük kızın yaşaması için tek çıkış yolu Emre’dir.

Bürokrasi ve cemiyet hayatındaki önemli isimlerden oluşturdukları, santaj dosyaları sayesinde gücü ellerinde tutan Yamaner ailesi bu defa Emre’nin kusurusuz görünen planı ile karşılaşacaklar.

Emre, Ada’nın hayatta kalması için Ece’yi, şoke eden bir teklif sunar. Köşeye sıkışan Ece önce reddetse de kardeşini ölümden kurtarmak için çaresizce daha sonra bu teklifi kabul edecektir. Ece ummadığı bir serüvenin içinde, Yamanerlerin yalısında gözlerini açacak.

Emre Ece’yi, Yamanerlerin yalısına kendi elleriyle gönderecek. Ancak zamanla aşık olacağı Ece’yi aslında bir engerek yuvasına hapsettiğini anlaması çok da uzun sürmeyecektir.

Oyunbozan Oyuncuları ve Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.