Dolunay Dizi Oyuncuları ve Konusu

Dolunay oyuncuları

Sezonda büyük ses getirecek olan ve izlenme rekorları kıracağı düşünülen Dolunay dizisi 4 Temmuz Salı akşamı Star Tv ekranlarında başlıyor.

Başrollerinde Can Yaman ( Ferit ) ve Özge Gürel ( Nazlı) ‘in yer aldığı Dolunay dizisini Çağrı Bayrak yönetirken yapımcılığını Yağmur Ünal yapıyor. No Dokuz imzalı dizisinin senaryosunu ise Kule Dibi Ekibi yazıyor. Senaryo ekibinde Ayşen Günsu Teker , Fikret Bekler ve Elif Özsut yer alıyor.

Dolunay Dizi Oyuncuları :

Dolunay dizisinin  başrollerinde Özge Gürel (Nazlı) ve Can Yaman (Ferit) yer alırken ,ikiliye muhteşem bir kadro eşlik ediyor. Dizide can Yaman ve Özge Gürel’ eeşlik eden diğer isimler : Türkü Turan (Alya),Necip Memili (Hakan),Alara Bozbey (Nilüfer),Balamir Emren (Engin),Hakan Kurtaş (Deniz),Ali Mert Yavuzcan (Demir),İlayda Akdoğan (Asuman),Berk Yaygın (Tarık),Öznur Serçeler (Fatoş),Yeşim Gül (Leman),Özlem Türay (İkbal),Irmak Ünal (Zeynep),Alihan Türkdemir (Bulut) ve Emre Kentmenoğlu (Bekir).

Dolunay Dizisi Oyuncuları Özge Gürel (Nazlı):

5 Şubat 1987 İstanbul doğumlu güzel oyuncu Kiraz Mevsimi dizisi ile adından söz ettirmiştir. Beykent Üniversitesi mezunu olan oyuncu Kiraz Mevsimi dizisinde ki eski rol arkadaşı Serkan Çayoğlu ile sevgilidir. Kızım Nerede, Muhteşem Yüzyıl, Huzur Sokağı, Medcezir ve Kiraz Mevsimi gibi dizilerde rol almıştıri

Özge Gürel kilo :55 kg

Özge Gürel boy : 1.70 cm

Özge Gürel saç rengi : Siyah

Özge Gürel göz rengi : Kahverengi

Dolunay Dizisi Oyuncuları Can Yaman (Ferit):

1989 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini tamamlamıştır.Kurumsal bir firmada 6 ay kadar avukat olarak görev almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Gönül İşleri dizisiyle yaşarken İnadına Aşk dizisinde başrol oynayarak gönüllere taht kurmuştur.

Can Yaman boyu ;: 1.83 cm

Can Yaman kilo :70 kg ,

Can Yaman saç rengi : Siyah saçlı

Can Yaman göz rengi : Kahverengi

Dolunay Dizi Konusu :

Can Yaman yani Ferit başarılı bir işadamı. Ferit Soğukkanlı, ciddi ve sert mizaçlı bir adam. Aklı fikri işinde. Asker disiplinine sahip. Sabah uyanacağı saatten akşam eve giriş saatine kadar her şeyi önceden belli. Düzen takıntısı var ve kurallarından asla taviz vermiyor. Ailesine de çok bağlı.

Özge Gürel yani  Nazlı çok süreç odaklı bir karakter. Hedeflerini gerçekleştirmekten ziyade hayattan keyif almaya bakıyor. Gastronomi bölümünde yüksek lisans yapıyor. Uzakdoğu mutfağına meraklı ve bir Japon restoranı açma hayali kuruyor. Bunu da tek başına yapmak istiyor. Anı kaçırmıyor, çok eğleniyor.

Nazlı ve Ferit farklı karakterlere sahip ikili ve bu ikilinin imkansız görünen tesadüflerle bir araya gelen aşklarını anlatan dizi yaz ekranlarına damgasını vuracaktır.

Dolunay Dizi Oyuncuları Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.