Ateşböceği Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Ateşböceği dizi oyuncuları

Senaryosunu Ebru Hacıoğlu’nun yazdığı ve Kiralık Aşk dizisinin yönetmeni Barış Yöş’ün yönetmenliğini yaptığı Mia Yapım imzalı Ateşböceği dizisi ilk bölümü ile 29 Haziran Perşembe akşamı Star Tv ekranlarında görücüye çıkıyor.

Ateşböceği dizisinin başrollerinde ise yine Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Pamir karekterine can veren Seçkin Özdemir ve Aşk Yeniden dizisinde Selin karekteri ile tanıdığımız Nilay Deniz yer alıyor. Nilay Deniz Şöför Asdlı olurken Seçkin Özdemir Avukat Barış olarak karşımıza çıkıyor.

Ateşböceği Dizisi Oyuncuları:

Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar yer alıyor.

Ateşböceği Dizisi Konusu:

Bir yanda çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe girmiş; hayatta onu şaşırtacak bir şey kalmadığını hisseden bir boşanma avukatı: Barış (Seçkin Özdemir) Diğer yanda ise hayat dolu, akıllı, eğlenceli, fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız: Aslı (Nilay Deniz). Nam-ı diğer Ateşböceği. İkilinin karşılaşması ile, hayatları değişecek ve aşk dolu bir serüvenin içine girecekler.

Dizinin ilk bölümü tanıtımında birbirinden farklı hayatlar sürerken bir taksi karşılaşması ile yolları kesişen Aslı (Nilay Deniz) ve Barış’ın (Seçkin Özdemir) eğlenceli hikayesi dikkat çekiyor. Aslı ve Barış’ın birbirlerinden habersiz sürdürdükleri yaşamlarının, Aslı’nın Barış’ın özel şoförü olması ile farklı noktalara gideceğinin ipuçlarını veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.