Yüksek Sosyete 4.Bölüm Kıyafetleri


Yüksek Sosyete 4.bölüm dizi kıyafetleri

Yüksek Sosyete 4.bölüm dizi kıyafetleri

Modaya diziler yön vermeye devam ediyor. Her sezonun dizleri gibi kıyafetleri de haliyle farklılık gösteriyor. Yaz sezonu dizileri arasında heyecanla takip edilen Yüksek Sosyete  dizisi kıyafetleri ile çok beğeniliyor. Özellikle başrol oyuncuları Engin Öztürk Kerem kıyafetleri ve Hazar Ergüçlü Cansu kıyafet kombinleri yakından takip ediliyor.

Yüksek Sosyete 4. bölüm kıyafetleri arasında 3. bölüm sonunda Cansu’unun giydiği kelebek motifli jean ceket,sarı şort ve ayakkabı , çizgili tek omuz mavi bluz ve desenli bej çanta yer alıyor. Çok şık,zarif ve yaşının kombini giyen Cansu 4. bölümde yine tarzını ortaya koyacak. Cansu boyundan bağlı kısa bluzunu uzun küpeler ve jean pantolon ile tamamlıyor.

Yüksek Sosyete kıyafetleri bayan modasında Ece kıyafetleri, Işıl kıyafetleri ,Bedia Sultan kıyafetlerive Süreyya kıyafetleri ile hanımlara fikir vermeye devam ediyor. Ece kırmızı şort ve önü desenli beyaz tişört ile görünürken, Işıl beyaz bluz ile ve Bedia Sultan çiçekli mavi elbise ile bizlerle oluyor.

Yüksek Sosyete dizi kıyafetleri erkek modasının da öncüleri arasında yer alıyor. Takım elbise şıklığı ile karizmatik ve şık görünen Engin Öztürk Kerem kıyafetleri yakından takip ediliyor. Farklı renk ceket pantolon kombin takımları tercih eden Kerem her zaman tarz görünüyor.

Yüksek Sosyete sponsorları erkek modasında Kerem kıyafetleri ile bitmiyor.Mert kıyafetleri de Kerem kıyafetleri gibi ilgi görüyor . farklı tarzı ile farklı bir şıklık sergileyen Mert 4. bölümde gri mavi ceket ve beyaz tişört ile hoş görünüyor.

Yüksek Sosyete 4.Bölüm Kıyafet Galerisi (14 Temmuz):

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.