N’Olur Ayrılalım 1.Bölüm Kıyafetleri


N'olur Ayrılalım 1.bölüm dizi kıyafetleri

N’olur Ayrılalım 1.bölüm dizi kıyafetleri

Ekranlarda yazın en çok merak edilen dizisi saatler sonra başlarken dizi kıyafetleri ise fragmanlarla birlikte büyük beğeni topladı. Evet Fox Tv’nin yeni dizisi olan N’Olur Ayrılalım dizisinden bahsediyorum. N’Olur Ayrılalım kıyafetleri ile de çok beğenilecek ve yakın takip edilirken dizi modasına yeni bir soluk getirecek.

Nilay Duru Azize karekteri ile N’Olur Ayrılalım dizisinde bizlerle birlikte olurken Azize kıyafetleri N’Olur Ayrılalım dizi kıyafetleri arasında en yakından takip edilecek kıyafetler arasında yer alıyor. Nilay Duru tanıtım kıyafetleri kadar Azize 1. bölüm kıyafetleri de çok beğenilirken bizler sizlerle Azize kıyafet markalarını en kısa zamanda buluşturacağız.

N’Olur Ayrılalım 1.bölüm kıyafetleri arasında Temmuz kıyafetleri ve Çiğdem kıyafetleri bayan modası üzerinde etkili olurken; Ulaş kıyafetleri ve Turgay kıyafetleri ise erkek modası üzerinde etkili olacaktır. N’Olur Ayrılalım tanıtım ve 1. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde sizleri bekliyorlar.

N’Olur Ayrılalım Oyuncuları:

Nilay Duru (Azize Ilgazoğlu), Aras Aydın (Ulaş Vardar), Gürgen Öz (Turgay Atalay ), Nilperi Şahinkaya (Temmuz Akıncı), Osman Karakoç (Yusuf Ilgazoğlu), Hilal Uysun (Çiğdem Şanlı), Duygu Karaca (Saadet Börekçi),Ayşe Selen (Nazife hanım), Meriç Başaran (Şükufe Börekçi), Hüseyin Soysalan (Nadir Erciyesli), Özgül Sağdıç (Irmak Erciyesli) , Eray Ayaz (Ateş Erciyesli)

N’Olur Ayrılalım 1.Bölüm Kıyafet Galerisi (15 Temmuz):

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.