Dolunay Kıyafetleri 17.Bölüm


Dolunay 17.bölüm dizi kıyafetleri

Defile tadında yeni bölümü ile Dolunay dizisi kıyafetleri yine çok beğenilecek. Romantik sahnelerinde izleyenlerle buluşacağı Dolunay dizisinde giyilen kıyafetler yine çok beğenilecek kombinlerden oluşuyor.

Dolunay kıyafetleri 17. bölümde yine ilk olarak Nazlı kıyafetleri ile dikkatleri çekiyor. Nazlı siyah dantelli elbise, yuvarlak siyah çanta, sallantılı küpeler ve siyah stiletto ayakkabısı ile şık, zarif ve asil görünüyor.

Dolunay Ferit kıyafetleri bu hafta da birbirinden şık takımları ve takımlarla kullandığı şahane gömlekleri ile olduğu kadar saat modelleri ile de beğenileri kazanmaya devam ediyor. Ferit siyah takım kadar, Ferit antrasit takım ve gri gömlek kombini de çok şık görünüyor.

Dolunay dizi kıyafetleri arasında Demet kıyafetleri de büyük beğeni kazanan kıyafetler arasında yer alıyor. demet siyah crop top bluz şık ve tasarımı ile beğenileri kazanan bir model, Ayrıca Demet pudra elbise de çok hoş görünüyor.

Dolunay Deniz kıyafetleri de beğeni kazanan erkek dizi kıyafetleri arasında yer alan ve kendi tarzı ile genç beylerin yakın takip ettiği dizi kıyafetleri ile beğenilmeye devam ediyor. Ayrıca Hakan takım model ve renkleri Kadar , Engin kıyafet kombinleri de yakından takip ediliyor.

Dolunay 29 Ekim Kıyafetleri 17. Bölüm Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.