Aşk Yeniden 53.Bölüm Kıyafetleri


Aşk Yeniden 53.bölüm dizi kıyafetleri

Aşk Yeniden 53.bölüm dizi kıyafetleri

53. bölüm ile ekranlarda olacak olan Aşk Yeniden dizisi kıyafetleri ile de beğenileri kazanıyor. Aşk Yeniden dizisi Fatih, Zeynep,Selin,Mukaddes, Mukadder ve Orhan kıyafetleri ile beğenileri toplamaya devam ediyor.

Aşk Yeniden kıyafetleri arasında Zeynep kıyafetleri büyük beğeni kazanıyor. 53. bölümde Zeynep siyah tulum ve beyaz tişört zıt renklerin şıklığını yansıtırken, Haki yeşil pantolon ise doğanın tonlarını yansıtıyor.

Aşk Yeniden sponsorları arasında en çok dikkat çeken isim ise fatih oluyor. Fatih kıyafet markaları yakından takip edilerek erkek modasına yön veriyor. Fatih mont, ceket, tişört, gömlek, pantolon ve ayakkabı modelleri büyük beğeni kazanıyor.

Aşk Yeniden dizi kıyafetleri arasında Selin kıyafetleri de beğenileri kazanıyor. Selin jean salopet, siyah pantolon ve kısa mont beğenileri kazanırken; Selin kırmızı pantolon ve çizgili triko bluz dikkatlerden kaçmayacak.

Aşk Yeniden 53. bölüm kıyafetleri arasında Orhan desenli mavi triko, Şaziment kareli gömlek Mukaddes desenli mavi bluz,Mukadder siyah omuzları açık elbise, Orhan çizgili tişört,jean gömlek ve pantolon kombini de beğenileri kazanacak olan kıyafetler arasında yer alıyor.

Aşk Yeniden 53.Bölüm Kıyafet Galerisi (3 Mayıs):

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.