Aşk Yeniden 50.Bölüm Kıyafetleri


Aşk Yeniden 50.bölüm dizi kıyafetleri

Aşk Yeniden 50.bölüm dizi kıyafetleri

Salı akşamı denilince ilk akla gelen dizilerden birisi Aşk Yeniden oluyor. Aşk Yeniden dizi kıyafetleri her hafta izleyenlerin beğenileri kazanan kombinlerden oluşuyor.

Aşk Yeniden 50. bölüm kıyafetleri denilince Zeynep kıyafetleri ilk akla gelen isim oluyor. Zeynep desenli ve püsküllü hırka sezonun trendlerini yansıtırken; Zeynep hırkasının içine jean gömlek giyerek spor bir şıklık yakalıyor. Ayrıca Zeynep tarçın rengi trençkot sezonun hit parçaları arasında yer alıyor.

Aşk Yeniden kıyafetleri arasında Fatih kıyafetleri beğenileri kazanıyor ve erkek modasına yön veriyor. Fatih bej rengi şık ceket ile yine tarzını ortaya koyuyor.

Aşk Yeniden sponsorları Mukaddes kıyafetleri ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Mukaddes 60. bölüm kıyafetleri arasında mavi elbise ve beyaz ceket dikkat çekenlerden oluyor. Mukaddes yeşil elbise,ceket ve kolye kombini ise şık ve gösterişli görünüyor.

Aşk Yeniden dizisinde giyilen tüm kıyafetleri izleyenlerin beğenisini kazanıyor. Mukadder kıyafetleri de bunlar arasında yer alıyor. Mukadder 50. bölüm kıyafetleri arasında çizgili yelek,sarı pantolon ve siyah ayakkabı kombini çok şık görünüyor. Aşk Yeniden 50. bölüm kıyafet markaları merak edenler için galerimizde yer alıyor. Sizler bizi takip ederek kıyafetlerin en son ve en güncel halini görebilirsiniz.

Aşk Yeniden 50.Bölüm Kıyafet Galerisi (12 Nisan):

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.