Adı Efsane 1.Bölüm Kıyafetleri

Adı Efsane 1.bölüm dizi kıyafetleri

Cumartesi ekranlarda Adı Efsane dizisi Kanal D de başlıyor. Konusu ve oyuncu kadrosu ile tanıtım fragmanları ile büyük ilgi çeken Adı Efsane dizisi kıyafetleri ile de büyük beğeni kazanacak. Gökçe Bahadır Bahar Öğretmen kıyafetleri ile Rojda Demirer Seçil kıyafetleri ile beğenileri kazanacak.

Adı Efsane 1. bölüm kıyafetleri Bahar beyaz gömlek ve etek kombini ile Seçil desenli lacivert elbise ve bej kaban ile dikkatleri çekiyor.

Adı Efsane kıyafetleri Erdal Beşikçioğlu Tarık kıyafetleri ile de dikkat çekerek yakından takip edilecek. Sezonda erkek modasında Tarık kıyafetleri rol oynayacak. Ayrıca dizinin tanıtım kıyafetleri de çok beğenildi ve dikkatle takip ediliyor.

 Adı Efsane Oyuncular:

Yapım: D Yapım

Yapımcı: Müge Turalı Pak – Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü: Emel Sakarya Aksoy

Yönetmen: Devrim Yalçın

Uygulayıcı Yapımcı: Ebru Sakal

Senaryo: Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu, Hilal Yıldız

Görüntü Yönetmeni: Kemal Sözen

Sanat Yönetmeni: Aynur Topalak

Müzik: Alpay Göltekin

Erdal Beşikçioğlu (Tarık), Gökçe Bahadır (Bahar), Rojda Demirer (Seçil), Reha Özcan (Hasan), Güneş Hayat (Kevser), Bülent Düzgünoğlu (Seyfi), Cem Yiğit Üzümoğlu (Hakan), Almila Ada (Melis), Leya Kırşan (Zeynep), Baran Bölükbaşı (Fiko), Hakan Ummak (Sadık)

 Adı Efsane Dizi Konusu:

Ünlü basketbolcu Tarık Aksoy’un kızlarının velayetini almak için yaptıklarını anlatan olayları ekranlara taşıyan Adı Efsane dizisi reytingleri zorlayacak bir dizi olarak bekleniyor.

Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından, sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.

 Adı Efsane 1.Bölüm Kıyafet Galerisi (28 Ocak):

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.