Acı Aşk Kıyafetleri 8.Bölüm

Acı Aşk 8.bölüm kıyafetleri

Acı Aşk 8.bölüm kıyafetleri

Acı Aşk 8.bölümde düğün var . Ali ve Melek düğünü ile şıklık göz kamaştırıyor. Melek gelinlik Sude siyah mini elbise ve Şahika fuşya elbise çok şık görünüyorlar. Acı Aşk 8.bölüm kıyafetleri yazımızın devamında yer alan galerimizde sizleri bekliyor.

 

Acı Aşk 8. bölüm Melek gelinlik modeli çok şık ve sezonda düğünü olacak genç hanımlara fikir verecektir. Melek kalın askılı , gövdesi dantel ve kabarık etek gelinlik ile çok hoş görünüyor. Melek çiçeklerden oluşan gelin saç aksesuarı ,duvağı  zarif kolyesi ile çok şık görünüyor. Dalgalı açık saç modeli ve makyajı ile zarif görünüyor.

 

Acı Aşk 8. bölüm Ali kıyafetleri arasında Ali siyah damatlık takım ve siyah gömlek ile çok şık görünüyor. Ali siyah tişört, jean gömlek kombini çok şık görünürken erkek modasına yön veriyor.Bulut kıyafetleri takım modelleri ile dikkat çekiyor.

 

Acı Aşk kıyafetleri arasında Sude kıyafetleri çok beğenilecek. Sude boyundan bağlı siyah tulum ve uzun kolye ile şık görünürken; Sude düğün için boyundan bağlı siyah yakası dantel ve taş detaylı  mini bir elbise tercih ediyor. Sude kombinleri arasında mor kazak ve siyah pelüş ceket ,gri kazak,beyaz gömlek ve mini etekler çok beğeniliyor.

 

Acı Aşk dizi kıyafetleri arasında Melek kıyafetleri de çok beğeniliyor. Melek siyah kolsuz elbise,beyaz bluz ve desenli gri hırka ile çok hoş görünüyor. Şahika kıyafetleri de özellikle orta yaş hanımların beğenisini kazanıyor. şahika düğün için fuşya renk ,omuz dekolteli uzun elbise tercih ederken elbisesini çok gösterişli bir gerdanlık ile tamamlıyor. Acı Aşk 8.bölüm kıyafet markaları ile detaylar galerimizdeler.

 

Acı Aşk 16.Bölüm Kıyafet Galerisi ( 7 Şubat):

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.